Obchodný riaditeľ pre Európu

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Slovensko
Termín nástupu
IHNED

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie a koučovanie 20 obchodných zástupcov v rôznych krajinách
Zodpovednosť za plynulý chod a zvyšovanie podielu predaja
Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a udržiavanie vzťahov z kľúčovými klientmi
Príprava obchodných plánov a procesov informovania klientov o produktoch
Reporting vedeniu spoločnosti a návrhy strategických obchodných krokov

Nadštandardné platové ohodnotenie, možnosť cestovať v rámci Európy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná výrobná a obchodná spoločnosť s viac ako 120 pobočkami v rámci Európy

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný riaditeľ

Počet rokov praxe

5

Skúsenosti s vedením ľudí
Skúsenosti na pozícii riaditeľa obchodu min 5 rokov
Plynulá komunikácia v anglickom jazyku
Skúsenosti s výrobnými procesmi a exportom výhodou
Samostatnosť
Ochota cestovať

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3135126  Dátum zverejnenia: 18.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.