Vedúci kontroly - Úsek kvality

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
okres Bytča
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie činnosti úseku kvality a plnenie úloh v zmysle platných aktov riadenia
Organizovanie a koordinovanie činnosti zamestnancov výstupnej a medzioperačnej kontroly
Metodické riadenie vstupnej kontroly
Vytváranie podmienok a predpokladov pre rovnomerné plnenie výrobných úloh v požadovanej kvalite, kvantite, sortimente a temínoch
Dosahovanie KPI
Monitorovanie dodržiavania vybraných interných predpisov
Účelné využitie pracovných síl a výrobných kapacít, zvyšovanie produktivity práce kontroly
Zúčastňuje sa jednaní o kvalie s dodávateľmi nakupovaných produktov a odberateľmi ložísk a komponentov
Vypracovanie reportingov za oblasť kvality
Vyhodnocovanie kvality prvých vzoriek
Vystavovanie reklamačných protokolov na nakupované produkty
Vykonávanie analýz nezhodných výrobkov, nakupovaných produktov a vyrábaných výrobkov pred expedíciou zákazníkom
Vykonávanie analýz reklamovaných ložísk, navrhovuje opatrenia formou 8D reportu a reportu a 5xWhy
Zúčastňuje sa komisií nezhodných výrobkov vo výrobe
Uvoľňuje a schvaluje vhodných dodávateľov v zmysle interných predpisov
Spracováva PPAP
Spolupracuje pri zavádzaní nových výrobkov

Zaujímavá práca v oblasti strojárskej výroby s dlhoročnou tradíciou so zameraním na export do celého sveta
Možnosť sebarealizácie, využitia schopností a odborného potenciálu
Zodpovedajúce mzdové ohodnotenie
Pracovný pomer na dobu neurčitú
Notebook, mobil

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Strojárska firma s dlhoročnou tradíciou so zameraním na export do celého sveta

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, strojárska technológia, manažment kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Oblasť kvality

Znalosť výrobného programu, noriem, SMK EN ISO 9001, ISO/TS 16949
Znalosť štatistických metód: FMEA, APQP, PPAP, SPC
Schopnosť optimalizovať procesy
Manažérske zručnosti a schopnosť rozhodovania a riadenia
Flexibilita, adaptabilita, pružnosť,
Iniciatíva, tvorivosť, schopnosť navrhovať a realizovať zmeny

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2963814  Dátum zverejnenia: 7.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou