Majster výroby (strojárstvo)

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a organizovanie výrobného procesu v rámci pridelenej zmeny a stanovených plánov.
Zodpovednosť za prideľovanie pracovných úloh, plnenie dennej produkcie a dodržiavanie kvality a kvantity výrobkov.
Vedenie, motivovanie a hodnotenie pracovného výkonu podriadených zamestnancov.
Kontrolovanie dodržiavania technologických postupov, bezpečnostných, protipožiarnych a hygienických predpisov, pracovnej disciplíny
Zabezpečovanie komunikácie s vedením výrobného závodu.
Zúčastňovanie sa porád a zvolávanie porád.
Podávanie správnych a presných informácií o stave výroby voči ostatným oddeleniam.
Evidencia a schvaľovanie zmien vo výrobe.
Zodpovednosť za systém zaškoľovania nových zamestnancov.
Riešenie problémových situácií, prijímanie a realizovanie nápravných opatrení na ich odstránenie v rámci svojich kompetencií.
Vedenie prevádzkovej dokumentácie.
Zodpovednosť za poriadok na pracovisku.
Zodpovednosť za systém údržby strojového vybavenia a výrobných priestorov.

Stabilné pracovné prostredie zahraničnej spoločnosti.
Mobilný telefón.
Príspevok na stravovanie.
13. plat
Investície do zamestnancov.
Možnosť profesného a osobnostného rastu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Zahraničná strojárska spoločnosť - automotive

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti na podobnej pracovnej pozícií minimálne 2 roky.
Minimálne 5 rokov praxe vo výrobnom strojárskom podniku.
Technicky zdatný v oblasti strojárskej výroby, zvárania.
Skúsenosti s LEAN managementom veľkou výhodou.
Aktívny typ človeka.
Časová flexibilita.
Organizačné a riadiace schopnosti.
Zodpovedný a systémový prístup k práci.
Dobrý komunikátor a motivátor.
Tímovosť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2938471  Dátum zverejnenia: 20.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou