IT konzultant

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
Január 2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zamestnanec po zaškolení vykonáva odbornú zákaznícku technickú podporu (telefonickú a mailovú) pre koncových užívateľov program.
- zamestnanec na tejto pracovnej pozícii bude riešiť otázky z oblasti internetových obchodov, XML komunikácie, homebankingu a internet bankingu rôznych bánk, prídavných zariadení ako sú registračné pokladnice, fiškálne moduly, či čítačky čiarových kódov.
- zamestnanec na tejto pracovnej pozícii bude realizovať inštalácie ekonomického a informačného systému v mdb verzii ale aj SQL verzii, inštalácie SQL servera, nastavenia v prostredí OS MS Windows ale aj administrácie v prostredí MS Windows Servera
- zamestnanec na tejto pozícii bude využívať MS Access, prostredníctvom ktorého bude vykonávať importy dát do databázy, či opravy databáz, úpravy tlačových zostáv a pod.
- zamestnanec na tejto pracovnej pozícii si osvojí čiastočne i účtovné, mzdové, či skladové súvislosti.
- záujemcovia, ktorí radi prednášajú, či dokonca vyučujú, nájdu u nás uplatnenie v oblasti vedenia školení pre nových zákazníkov (lektorská činnosť), kedy vyučujú ovládať program nových užívateľov.
- okrem poskytovania podpory k ekonomickému systému môže zamestnanec na tejto pracovnej pozícii vykonávať i individuálne konzultácie k ekonomickému systému.
- zamestnanec na tejto pracovnej pozícii sa bude tiež podieľať na vývoji programu vo forme testovania nových verzií.

- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť profesijného rastu
- dynamický pracovný kolektív
- adekvátne finančne ohodnotenie motivačný faktor 15% prémií zo zrealizovaných služieb školení inštalácií ,implementácií systému
- sociálny program
stravné lístky v hodnote 4€
príspevok zo sociálneho fondu na nasledovné účely:
-účasť na kultúrnych a športových podujatiach,
-služby súvisiace s regeneráciou pracovnej sily (masáž, permanentka do fitnes/plavárne,...).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- elektrotechnické, informačné technológie príp. ekonomické so zvýšeným záujmom o PC

- prax v odbore správa PC
- znalosť hardware PC a problematiky PC sietí, znalosť sieťovej infraštruktúry a sieťových protokolov – výhoda
- perfektnú znalosť operačných systémov MS Windows a serverových operačných systémov MS Windows,
- znalosti databáz - MS Access (MS SQL)
- znalosť SQL dotazov - výhoda
- komunikatívny typ, vycibrený ústny prejav, slušný pravopis
- znalosť účtovníctva výhodou
- reprezentatívne vystupovanie, chovanie i obliekanie
- vodičský preukaz skupiny B – výhoda

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2930083  Dátum zverejnenia: 13.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.