Manipulačný pracovník

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
okres Detva
Termín nástupu
December
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za riadenie, denné ošetrovanie, kontrola, bežné opravy a údržba pridelených cestných motorových vozidiel.
- V súlade s platným preukazom vykonáva činnosti osoby na obsluhu motorových vozíkov.
- Zodpovednosť za nakladanie, skladanie a riadnu manipuláciu prepravovaných výrobkov.
- Zodpovednosť za bezpečné uviazanie, zavesenie, uloženie, odviazanie, vykladanie a bezpečný spôsob prepravy bremena
- Kontrola technického stavu viazacích a uchopovacích prostriedkov, odkladanie viazacích prostriedkov na vyhradené stojany a miesta.
- Obsluha zdvíhacieho zariadenia ovládané zo zeme (žeriav triedy A1) a zvislé posuvné brány.
- Plnenie pokynov nadriadených a pracovných povinností v zmysle interných noriem riadenia.
- Vykonávanie bežnej údržby vyčlenených priestorov dielne.

pre bližšie informácie prosím kontaktujte Radka Véghová 0918 366 647 alebo [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

náš klient pôsobí v oblasti strojárskej výroby

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

platnosť VZV, vodičský preukaz sk. C výhodou, preukaz viazača bremien, osvedčenie na ovládanie zdvíhacieho zariadenia A1

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2831456  Dátum zverejnenia: 29.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou