Operátor výroby s dopravou zadarmo

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Bánovce nad Bebravou, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Bánovce nad Bebravou, okres Partizánske, okres Prievidza, okres Topolčany
Termín nástupu
Ihneď
450€/brutto+variabilná zložka+príplatky (nad rámec Zákonníka práce)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž a balenie komponentov podľa definovaných pracovných postupov.
Kontrola a zaznamenávanie jednotlivých komponentov použitých k výrobe a montáži hotových výrobkov.
Zaznamenávanie výsledkov vykonanej práce.
Triedenie materiálu podľa požiadaviek oddelenia riadenia kvality

Miesto výkonu práce : Bánovce nad Bebravou

Bonus až v hodnote 130€ !!!
Príplatky za nadčas počas týždňa 25 % z priemerného vymeriavacieho základu+ 15€.
Extra bonus za nadčas v sobotu 50% z priemerného vymeriavacieho základu + 30€.
Možnosť získania 13.platu.
Práca vo sviatok 100% príplatok.
Stravné lístky v hodnote 3,50 €
Autobusová doprava ZADARMO smer Prievidza-Bánovce a Partizánske - Bánovce.

Informácie o výberovom konaní

Pre bližšie informácie kontaktujte:

Nikol Mihaľová
0948619678
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Veľká medzinárodná firma v oblasti automotive.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základná úroveň ovládania PC je PODMIENKOU.

Chuť pracovať
Flexibilita
Manuálna zručnosť
Ochota pracovať nadčas

V prípade záujmu, posielajte životopisy s fotkou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2823678  Dátum zverejnenia: 23.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 450€/brutto+variabilná zložka+príplatky (nad rámec Zákonníka práce)