Operátor výroby s dopravou zadarmo

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Bánovce nad Bebravou, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Partizánske, Prievidza, Nitriansky kraj, Topoľčany
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
450€/brutto+variabilná zložka+príplatky (nad rámec Zákonníka práce)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž a balenie komponentov podľa definovaných pracovných postupov.
Kontrola a zaznamenávanie jednotlivých komponentov použitých k výrobe a montáži hotových výrobkov.
Zaznamenávanie výsledkov vykonanej práce.
Triedenie materiálu podľa požiadaviek oddelenia riadenia kvality

Miesto výkonu práce : Bánovce nad Bebravou

Bonus až v hodnote 130€ !!!
Príplatky za nadčas počas týždňa 25 % z priemerného vymeriavacieho základu+ 15€.
Extra bonus za nadčas v sobotu 50% z priemerného vymeriavacieho základu + 30€.
Možnosť získania 13.platu.
Práca vo sviatok 100% príplatok.
Stravné lístky v hodnote 3,50 €
Autobusová doprava ZADARMO smer Prievidza-Bánovce a Partizánske - Bánovce.

Informácie o výberovom konaní

Pre bližšie informácie kontaktujte:

Nikol Mihaľová
0948619678
mihalova@dekra.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.12.2016 (ostáva ešte 20 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Veľká medzinárodná firma v oblasti automotive.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základná úroveň ovládania PC je PODMIENKOU.

Chuť pracovať
Flexibilita
Manuálna zručnosť
Ochota pracovať nadčas

V prípade záujmu, posielajte životopisy s fotkou.

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o. je dcérskou spoločnosťou nemeckej personálno-poradenskej spoločnosti DEKRA Arbeit GmbH, jedného z lídrov vo výbere zamestnancov od pozícií špecialistov , stredného manažmentu až po top manažment. Na slovenskom trhu práce využívame know how spoločnosti DEKRA Arbeit GmbH z nemeckého, ako aj iných významných svetových pracovných trhov už niekoľko rokov pri spolupráci s renomovanými domácimi a zahraničnými spoločnosťami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DEKRA kvalifikacia a poradenstvo s.r.o.
Panónska cesta 47
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Dekra kvalifikacia a poradenstvo s.r.o.
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis