EHS senior advisor

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Levice, Nitra, Zlaté Moravce
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

metodicky podporovať a koučovať zvyšok tímu bezpečnostných technikov
rozvýjať kultúru bezpečného správania sa v závode pre dosiahnutie pracovného prostredia bez úrazov
navrhovať a implementovať nové bezpečnostné projekty podľa medzinárodných štandardov
realizovať audity systému riadenia bezpečnosti v závode a narhovať nápravné opatrenia

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: Levice

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Certifikácia ABT
Time manažment

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o. je dcérskou spoločnosťou nemeckej personálno-poradenskej spoločnosti DEKRA Arbeit GmbH, jedného z lídrov vo výbere zamestnancov od pozícií špecialistov , stredného manažmentu až po top manažment. Na slovenskom trhu práce využívame know how spoločnosti DEKRA Arbeit GmbH z nemeckého, ako aj iných významných svetových pracovných trhov už niekoľko rokov pri spolupráci s renomovanými domácimi a zahraničnými spoločnosťami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Panónska cesta 47
851 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Janka Šalamúnová
Tel.: 421948418663
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2819946   Dátum zverejnenia: 21.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.