Manažér obchodného tímu

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
IHNEĎ
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizovanie práce obchodného tímu.
Aktívna akvizičná činnosť.
Navštevovanie strategických zákazníkov, vedenie obchodných rokovaní.
Strategické plánovanie nákladov a výnosov (tvorba, analýza, prognóza).
Inovovanie a zlepšovanie procesov v spoločnosti.
Reporting Generálnemu riaditeľovi spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.12.2016 (ostáva ešte 12 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Renomovaná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti IT

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Minimálne 3 roky prax na obdobnej pozícii
Skúsenosť s riadením obchodného tímu

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o. je dcérskou spoločnosťou nemeckej personálno-poradenskej spoločnosti DEKRA Arbeit GmbH, jedného z lídrov vo výbere zamestnancov od pozícií špecialistov , stredného manažmentu až po top manažment. Na slovenskom trhu práce využívame know how spoločnosti DEKRA Arbeit GmbH z nemeckého, ako aj iných významných svetových pracovných trhov už niekoľko rokov pri spolupráci s renomovanými domácimi a zahraničnými spoločnosťami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DEKRA kvalifikacia a poradenstvo s.r.o.
Panónska cesta 47
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Dekra kvalifikacia a poradenstvo s.r.o.
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2810782   Dátum zverejnenia: 14.11.2016