Obchodný manažér pre SR (farby, laky)

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Bratislavský kraj, Bratislava, Trnavský kraj, Trnava, Trenčiansky kraj, Trenčín, Nitriansky kraj, Nitra, Žilinský kraj, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Prešovský kraj, Prešov, Košický kraj, Košice
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizácia obchodnej stratégie a rozvoja spoločnosti
Aktívne vyhľadávanie veľkých odberateľov
Aktívna komunikácia a realizácia obchodných rokovaní s potenciálnymi klientmi
Zodpovednosť za pridelené projekty/segment a časti trhu v SR
Po zapracovaní vedenie tímu obchodníkov
Účasť na area meetingoch, reporting obchodných aktivít

Práca v stabilnej spoločnosti s možnosť odborného a kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná obchodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Hľadáme skúseného obchodníka, ktorý dokáže strategicky myslieť a rozvíjať obchodné aktivity spoločnosti na Slovensku
Anglický jazyk na pokročilej komunikatívnej úrovni
Aktívny prístup k práci, samostatnosť, rozvážnosť, prirodzená autorita

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o. je dcérskou spoločnosťou nemeckej personálno-poradenskej spoločnosti DEKRA Arbeit GmbH, jedného z lídrov vo výbere zamestnancov od pozícií špecialistov , stredného manažmentu až po top manažment. Na slovenskom trhu práce využívame know how spoločnosti DEKRA Arbeit GmbH z nemeckého, ako aj iných významných svetových pracovných trhov už niekoľko rokov pri spolupráci s renomovanými domácimi a zahraničnými spoločnosťami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ID: 2801160   Dátum zverejnenia: 7.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.