Manažér logistiky - strojárstvo

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Bratislava, Dunajská Streda, Galanta, Nitra, Nové Zámky, Šaľa
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoj a riadenie základných funkcií skladového hospodárstva v programe SAP (MM)
Zodpovednosť za centrálnu skladovú administráciu (príjem / výdaj tovaru, inventúry)
Centralizácia v oblasti príjmu a výdaja tovaru pre suroviny, polotovary a iných výrobkov
Vytvorenie centrálne riadeného vnútropodnikového transportu so štruktúrovaným členením liniek/oblastí
Zavedenie nových procesov do oblasti skladového hospodárstva

- stabilná práca v renomovanej zahraničnej spoločnosti
- dlhodobá perspektíva zamestnania
- osobnostný a profesionálny rozvoj
- možnosť využívať cudzí jazyk
- nadčasové príplatky, mobilný telefón, notebook
- sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Požadujeme prax na pozícii vedúceho skladu.
Znalosť maďarského jazyka je výhodou, nie podmienkou !

Miesto výkonu práce: Dunajská Streda

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
SAP - pokročilý

Počet rokov praxe

Logistika
5

skúsenosti s vedením a realizáciou projektov v oblasti skladového hospodárstva - znalosť SAP (MM)
pracovné skúsenosti v oblasti skladového hospodárstva
organizačné schopnosti
ochota pracovať nadčas
asertívnosť
samostatnosť, spoľahlivosť a dôslednosť
schopnosť viesť tím

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o. je dcérskou spoločnosťou nemeckej personálno-poradenskej spoločnosti DEKRA Arbeit GmbH, jedného z lídrov vo výbere zamestnancov od pozícií špecialistov , stredného manažmentu až po top manažment. Na slovenskom trhu práce využívame know how spoločnosti DEKRA Arbeit GmbH z nemeckého, ako aj iných významných svetových pracovných trhov už niekoľko rokov pri spolupráci s renomovanými domácimi a zahraničnými spoločnosťami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Panónska cesta 47
851 04 Bratislava
ID: 2787598   Dátum zverejnenia: 31.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.