Servisný technik plynových kotlov a vzduchotechniky

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Trenčiansky kraj, okres Kysucké Nové Mesto, okres Martin, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Ilava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Považská Bystrica, okres Púchov, okres Trenčín
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servisné práce na plynových kotloch a vzduchotechnických jednotkách v pridelenom regióne
Uvedenie zariadení do prevádzky
Pravidelné servisné prehliadky zariadení
Havarijné výjazdy k zariadeniam
Plánovanie prác a jednanie so zákazníkmi v rámci servisu
Správa servisného modulu
Kooperácia s externými servisnými spoločnosťami
Dohľad pri inštalácii a finalizácii zariadení
Pravidelná komunikácia so zákazníkmi

Intenzívne a pravidelné školenia v odbore TZB a vzduchotechniky, interaktívne školenia v zahraničí.
Dlhodobé perspektívne zamestnanie s možnosťou profesného i osobného rastu
Práca pre zaujímavú a stabilnú nadnárodnú spoločnosť
Spolupráca v medzinárodnom tíme odborníkov
Rôzne firemné benefity a bonusy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, zahraničnú spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou, predajom a montážou značkovej kotlovej techniky a vzduchotechniky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Min. stredoškolské odborné vzdelanie s maturitou v obore TZB
Prax min. 2 roky v oblasti servisu plynových kotlov a vzduchotechniky
AJ na komunikatívnej úrovni
Lekárske potvrdenie o fyzickej a duševnej spôsobilosti pre práce na plynových, elektrických prípadne tlakových zariadeniach a práce vo výškach
Výhodou:
Elektrikár s platným osvedčením v zmysle vyhl.č. 508/2009 Z.z. §22 (minimálne) platnosť osvedčenie je 5 rokov.
Platné osvedčenie pre práce na plynových zariadeniach v zmysle vyhl.č. 508/2009 Z.z. §18 - platnosť osvedčenie je 5 rokov. zariadenia skupiny Bh (do 500kW)
Platné osvedčenie pre práce na plynových zariadeniach v zmysle vyhl.č. 508/2009 Z.z. §18 - platnosť osvedčenie je 5 rokov. zariadenia skupiny Ah (nad 500kW)
Flexibilita
Ochota cestovať
Tímový hráč
Vodičský preukaz sk. B
Čistý výpis z registra trestov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2784650  Dátum zverejnenia: 27.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou