Zoraďovač CNC technológie

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Prešovský kraj, Levoča, Poprad, Prešov, Sabinov, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou
Termín nástupu
IHNEĎ
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

realizácia a kvalita výrobného procesu v súlade s technickou dokumentáciou
kompletná obsluha CNC obrábacieho stroja - sústruh, brúska, fréza,
výrobu komponentov, v požadovanej kvalite a množstve,
dodržiavanie platného technologického postupu a konštrukčnej dokumentácie,
kontrola a údržba strojov počas pracovnej zmeny

práca v stabilnej spoločnosti
dochádzkový bonus

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

vzdelanie v odbore strojárstvo
čítanie výkresovej dokumentácie
skúsenosti s prácou na CNC strojoch

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o. je dcérskou spoločnosťou nemeckej personálno-poradenskej spoločnosti DEKRA Arbeit GmbH, jedného z lídrov vo výbere zamestnancov od pozícií špecialistov , stredného manažmentu až po top manažment. Na slovenskom trhu práce využívame know how spoločnosti DEKRA Arbeit GmbH z nemeckého, ako aj iných významných svetových pracovných trhov už niekoľko rokov pri spolupráci s renomovanými domácimi a zahraničnými spoločnosťami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Panónska cesta 47
851 04 Bratislava
ID: 2744379   Dátum zverejnenia: 30.9.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.