Obchodní manažer/ředitel

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha, Praha - východ, Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- prodej informačního systému pro středně velké firmy
- vyhledávání a kontaktování nových zákazníků
- nezávislá obchodní jednání s vedením potenciálních zákazníků
- péče o aktuální zákazníky (udržování a rozvíjení vztahů s nimi)
- pořádání firemních akcí pro zákazníky
- spolupráce s týmem odborných konzultantů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- silné zázemí ve stabilní nadnárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu IT
- příjemné pracovní prostředí
- firemní akce
- možnost seberealizace a profesního růstu
- možnost dalšího vzdělávání (profesní, jazyky,…)
- vynikající platové ohodnocení
- stravovací poukazy
- poukázky na sportovní aktivity

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu se budeme těšit na Vaše CV na adresu: Vanderka_dekra-prace.cz, nebo volejte 774 448 197
Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dávám souhlas k tomu, aby společnost DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o., sídlem Türkova 1001/9, 149 01, Praha 4, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobré komunikační dovednosti v českém jazyce
- reprezentativní a profesionální vystupování
- praxe na obdobné pozici
- komunikační a prezentační dovednosti
- schopnost vést nezávislé obchodní jednání
- schopnost udržovat a rozvíjet dlouholeté obchodní vztahy
- orientace v oblasti informačních systémů
- ochota cestování za zákazníky
- flexibilita a nezávislost
- komunikativní angličtina výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálně-poradenská společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2730104  Dátum zverejnenia: 21.11.2016