Elektromontér/Elektrikár

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon elektrikárskych a elektromontážnych, montážnych, prípadne pomocných stavebných prác.
Zodpovednosť za vykonanú prácu z pohľady kvality a bezpečnosti práce.
Plnenie operatívnych úloh podľa pokynu vedúceho pracovnej skupiny.

Práca v stabilnej súkromnej spoločnosti
Časová flexibilita
Po zapracovaní možnosť zapožičania si náradia

- vyžaduje sa vzdelanie v odbore prípadne prax v odbore min. 1 rok
- odborná spôsobilosť v zmysle vyhlášky č. 508/2009 Z. z. § 21 (nemusí byť aktuálne platná)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Stabilná súkromná firma s viac ako 20 ročnými skúsenosťami v oblasti elektroinštalačných prác: silnoprúd, slaboprúd, projektovanie, revízie, bleskozvody, pomocné práce. Firma sa zameriava najmä na realizácie elektro-prác pre domy, byty, obchodné jednotky a centrá, garáže, administratívne budovy, výrobné haly, sklady a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

• zodpovednosť, flexibilita, spoľahlivosť a precíznosť,
• technické myslenie a manuálna zručnosť,
• schopnosť zvládať stres

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2683317  Dátum zverejnenia: 12.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou