Kontrolor Kvality 105Kč/hod až 120Kč/hod

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Místo práce
Liberecký kraj, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Kontrola výrobků v automobilovém průmyslu
• Měření a evidence
• Kontroly počtů, balení

Zaměstnanecké výhody, benefity

• nástup možný ihned
• možnost dlouhodobé spolupráce
• platové ohodnocení 105 - 120 Kč/h základ
• příplatky za směnnost - sobota - 33%, neděle - 50%, noční směna - 15%
• příjemné pracovní prostředí
• možnost profesního růstu

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu se budeme těšit na Vaše CV.

zasílejte cv na [email protected]
nebo volejte na 778 743 500

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dávám souhlas k tomu, aby společnost DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o., sídlemTürkova 1001/9, 149 01, Praha 4, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Kontrolor Kvality

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálně-poradenská společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2621151  Dátum zverejnenia: 1.11.2016