Obchodník pre korporátnu klientelu (Banka)

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Monitoring trhu a príležitostí na obchod (Korporátna klientela)
Priame oslovovanie klientov a udržiavanie vzťahov
Vedenie obchodných rokovaní a účasť na propagačných aktivitách
Príprava cenových ponúk a pravidelný reporting obchodných aktivít

Atraktívne platové ohodnotenie v závislosti na výsledkoch.
Práca s korporátnou klientelov, nie súkromné osoby.

Informácie o výberovom konaní

- časté služobné cesty
- možné kompletné zaškolenie(podstatná je chuť obchodovať a získavať klientov)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Renomovaná banková inštitúcia s medzinárodným pôsobením

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod, bankovníctvo-financie výhodou nie podmienkou

Vodičský preukaz

B

Hľadáme cieľavedomého človeka s ambíciami vo finančnom sektore, ktorý je ochotný často cestovať po Slovensku za korporátnou klientelov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2511100  Dátum zverejnenia: 11.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou