Üzemi munkaügyi koordinátor

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

A munkavégzés helye
Magyarország

Műszaki kerámia gyártásával foglalkozó partnercégünk megbízásából keresünk

(DEKRA634)

munkatársat.

Főbb feladatok:

• Létszám- és műszaktervezés, illetve eltérések jelzése a termelési igények és gépi kapacitások függvényében
• Az üzemi műszakbeosztások elkészítésében és igény szerinti módosításában való aktív részvétel
• A munkaidőkeret szabályainak alkalmazása
• A munkavállalók jelenléti és távolléti adatainak, valamint dokumentumainak gyűjtése
• Folyamatos kommunikáció az üzemi vezetőkkel, dolgozókkal és munkaügyi csoporttal
• A jelenlétek és távollétek adataiból való statisztikák és elemzések készítése az üzemi és vállalati vezetőség számára
• A munkavállalók alkalmassági vizsgálatainak megszervezése
• A törvény által előírt képzéseken való részvétel megszervezése az arra kötelezett munkakörökben dolgozók számára

Elvárások:

• Minimum középfokú gazdasági végzettség
• MSOffice alkalmazások felhasználói szintű ismerete
• Határozott személyiség
• Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség
• Jó érdekérvényesítő-készség

Előnyt jelent:

• Bér-, tb-, munkaügyi ügyintézői végzettség

Munkavégzés helye:

• Sóskút, Ipari Park

Megközelíthetőség:

• autóval: M7 autópálya (Pusztazámor, Tárnok, Sóskút lehajtó)
• busszal: menetrend szerinti járatokkal Budapestről és Érdről

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, önéletrajzát bérigénye megjelölésével a következő e-mail címre várjuk: [email protected]

JELENTKEZÉSE TÁRGYÁBAN KÉRJÜK, MINDEN ESETBEN TÜNTESSE FEL A POZÍCIÓ REFERENCIASZÁMÁT!

Megbízó

Egyéb feldolgozóipar

Műszaki kerámiagyártás

A cég rövid jellemzése

DEKRA-Arbeit Magyarország Kft.
Munkaerő-közvetítés, - kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott
ID: 2425256  Dátum zverejnenia: 5.2.2016