Produktový manažér

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Prešov, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Prešov
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhľadávanie a analýza segmentov trhu vhodných pre aplikáciu produktov
Monitorovanie a analyzovanie potrieb trhu, zákazníkov a potreby rozvoja segmentu servopohonov
Analyzovanie životného cyklu produktov a implementácia zmien v ponúkanom portfóliu produktov
Zabezpečovanie inovácií a vývoja ponúkaných produktov na základe výsledkov testovania a prieskumu spokojnosti zákazníkov s produktmi
Spolupráca pri tvorbe a zapracovaní novej metodiky pri vývoji produktov do predpisov
Príprava konceptu produktu po technickej a obchodnej stránke (cenotvorba, cieľová skupina, uvedenie produktu na trh, pozícia na trhu, distribúcia)
Analyzovanie aktivít konkurencie, porovnanie rovnakých a príbuzných produktov
Skúmanie silných a slabých stránok produktov, upozorňovanie na kritické miesta a nefunkčnosti v procesoch
Úzka spolupráca s ostatnými útvarmi / oddeleniami
Príprava potrebnej dokumentácie pre vedenie spoločnosti
Podieľanie sa na realizácii marketingových stratégií a podpory predaja
Komunikácia s dodávateľmi, zákazníkmi, obchodnými partnermi

Práca v zahraničnom obchode, v sektore špičkových technológií
Zaujímavé finančné ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov
Príležitosť pre ďalší profesijný rast
Práca na ambicióznych projektoch v rámci celého sveta
Uplatnenie Vašich vedomostí a skúseností

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Popredná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou, vývojom, výskumom a predajom ložiskových reduktorov na svetových trhoch.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Skúsenosti na podobnej pozícii sú podmienkou
VŠ vzdelanie - odbor elektrotechnika je podmienkou
Dobrý prehľad v oblasti servopohonov
Strategické a komerčné myslenie
Silná osobnosť zameraná na výkon
Samostatnosť a proaktivita
Tímovosť
Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
Prozákaznícky prístup
Flexibilita a kreativita
Znalosť ďalšieho cudzieho jazyka výhodou

Ďalšie požiadavky:

Prax v oblasti produktového manažmentu, dodávateľsko - odberateľských vzťahov a skúsenosti s projektovým vedením
Pokročilá znalosť CRM
Skúsenosti v oblasti predaja servopohonov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2308183  Dátum zverejnenia: 29.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou