HR Recruiter - Brno

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Místo práce
Brno, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
• Zodpovědnost za výběr kandidátů
• Vedení pohovorů v Čj i Aj
• Vyhledávání nových uchazečů dle požadavků manažerů
• Komunikace se zahraničními kolegy a manažery
• Administrativa spojená s recruitem
• Sledování a zaznamenávání změn v databázích zaměstnanců
• Zodpovědnost za dodržování zvláštních předpisů v dané zemi
• Kontaktní osobou pro manažery a místní zaměstnance.
• Zpracovávání dat, reporting.
Požadujeme:
• Plynulá angličtina, slovem i písmem
• 1-2 roky praxe v HR (recruit)
• Velmi dobré komunikační schopnosti
• Příjemné vystupování
• Schopnost pracovat pod tlakem
• Dodržování termínů
• Velmi dobrá uživatelská znalost MS Office, především Excel
• Samostatnost
• Organizační schopnosti
Nabízíme:
• Odpovídající platové ohodnocení
• Roční bonusy
• Práci na HPP
• Dovolená 25 dní
• Občerstvení na pracovišti a stravenky
• Možnost profesního růstu, školení na pracovišti
• Firemní slevy u vybraných partnerů
• Příjemné pracovní prostředí stabilní mezinárodní společnosti

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu se budeme těšit na Vaše CV na adrese:
[email protected]

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dávám souhlas k tomu, aby společnost DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o., sídlemTürkova 1001/9, 149 01, Praha 4, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro našeho klienta, mezinárodní IT firmu, hledáme HR Specialistu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálně-poradenská společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2161170  Dátum zverejnenia: 29.6.2015