Operátor - CNC strojov s možnosťou kariérneho postupu

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
okres Prešov
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 795 EUR/mesiac, Nástupná mzda, neskôr možný rast!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletná obsluha stroja pre výrobu komponentov v požadovanej kvalite výrobného procesu v súlade s technickou dokumentáciou
- odstraňovanie závad a nedostatkov vybraných komponentov
- zaškoľovanie zamestnancov na určené pracovné zaradenie
- obsluha zdvíhacích zariadení a viazanie bremien
- manipulácia a ukladanie materiálu na pracovisku
- správne a úplné vypĺňanie sprievodky dielca, HNV a pracovných lístkov
- evidencia a kontrola stavu strojov a zariadení

- STABILNÁ PRÁCA v renomovanej výrobnej spoločnosti
- príležitosť pre ďalší profesijný rast
- uplatnenie Vašich vedomostí a skúseností v praxi
- sociálny program a benefity pre zamestnancov

MOŽNÝ KARIÉRNY POSUN !!!

- základná mzda + príplatky za nepretržitú prevádzku + príplatky za dochádzku + príplatky za nočnú a nadčasovú prácu + príplatky za hlučné prostredie

* zamestnanecký servis 24/7

Informácie o výberovom konaní

Pre bližšie informácie kontaktujte:
Katarína Jurčišinová - Kukľová
0948 358 788
[email protected]

Jana Šalamunová
0948 418 663

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Popredná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou, vývojom, výskumom a predajom ložiskových reduktorov na svetových trhoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

- základná obsluha CNC technológie
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- práca s meradlami
- práca na 4 zmeny, nadčasy
- práca s PC ( MS Office )
- obsluha zdvíhacích zariadení a viazanie bremien - výhodou
- prax s CNC strojom - výhodou
- zodpovedný a precízny prístup práci

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2119356  Dátum zverejnenia: 14.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 795 EUR/mesiac, Nástupná mzda, neskôr možný rast!