Elektromos karbantartó

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

A munkavégzés helye
Kecskemét (Járás)
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
23.03.2015

Feladatok:

• A gyártógépek, berendezések folyamatos felügyelete, rendelkezésre állásuk biztosítása
• Villamos karbantartó feladatok ellátása
• Termelőeszközök üzemzavarainak elhárítása, javítások elvégzése
• Egyszerűbb mechanikai karbantartás
• Részvétel a tervszerű megelőző karbantartásokban
• Alkatrészcserék végrehajtása
• Elektromos kéziszerszámok hibafeltárása, javítása
• Fejlesztési, módosítási javaslatok tétele
• Léghálózat kisebb hibáinak felderítése és javítása.

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre várjuk

[email protected]

A LEVÉL TÁRGYÁBAN KÉRJÜK, TÜNTESSE FEL A POZÍCIÓ REFERENCIASZÁMÁT!

Megbízó

Fémek és fémtermékek gyártása

Nemzetközi háttérrel rendelkező fémipari gyártócég

középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül

Képzési szak

Erős és/vagy gyengeáramú berendezés szerelő végzettség

Szakmai tapasztalat években

3

Jó problémamegoldó képesség
Kétműszakos munkarend vállalása

A cég rövid jellemzése

DEKRA-Arbeit Magyarország Kft.
Munkaerő-közvetítés, - kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott
ID: 2018087  Dátum zverejnenia: 18.2.2015