Manažér údržby vo výrobnom závode

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadi proces plánovania a výkonu údržby strojných zariadení závodu
Zodpovedá za dodržanie predpísaného plánu preventívnej údržby, za výkon generálnych opráv a revízií
Rieši operatívne poruchy vzniknuté na strojných zariadeniach závodu (včasnosť, minimalizácia prestojov)
Riadi prevádzku čistiarne odpadových vôd a zodpovedá za dodržiavanie platných noriem v rámci čistenia a vypúšťania odpadových vôd
Zodpovedá za efektívne využitie riadiaceho systému údržby (SW, SAP PM)
Zodpovedá za výkon vibračnej diagnostiky a spoľahlivosť pri vybraných strojných zariadeniach. Minimalizácia neplánovaných prestojov a porúch, maximalizácia efektivity strojného zariadenia
Zodpovedá za systémové nastavenia, plnenia a kontrolu procesov:
pre správu a údržbu majetku závodu
pre efektívne riadenie spotrieb energií a znižovanie energetickej náročnosti výroby
spojených s plánovaním, schválením, nákupom, realizáciou a uvedením do prevádzky CAPEX projektov závodu.
spojených s obehom, skladovaním a využívaním materiálov pre údržbu majetku.
spojených s využívaním elektronického systému pre riadenie údržby SAP PM.
za správu a revízie VTZ a metrológie
BOZP, PO v súvislosti s rozsahom činností na stredisku
Navrhuje investičné projekty na zverených úsekoch. Obnova a zefektívnenie strojného zariadenia, úspora nákladov na opravy
Zodpovedá za dodržanie finančných plánov
(Navrhuje tvorbu plánu na náhradné diely, dodávateľskú údržbu, RMU a servisné činnosti, vyhodnocuje ich reálnu potrebu a náklady, zodpovedá za výsledné čerpanie finančných prostriedkov, schvaľuje uvoľnenie finančných prostriedkov do výšky pridelenej kompetencie)
Riadi spoluprácu s externými dodávateľmi a nákup náhradných dielov a služieb

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Motivujúce finančné ohodnotenie
Prémie na základe dosiahnutých výsledkov
Služobný automobil aj na súkromné účely
Notebook a mobilný telefón aj na súkromné účely
Balík socialných benefitov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Túto pozíciu obsadzujeme pre zahraničnú výrobnú spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti vo výkone údržby technických zariadení
5 ročná prax vo vedení väčšieho tímu podriadených
Prax v oblasti kontroly riadenia technologického procesu (prevencia, údržba, rozvoj)
Schopnosť strategicky plánovať v oblasti starostlivosti o technologické celky výroby
Skúsenosti s tvorbou rozpočtu
Veľmi dobré prezentačné a komunikačné zručnosti
Skúsenosti s projektovým riadením

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1986183  Dátum zverejnenia: 22.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou