Právnik

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.11.2014
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vypracovávanie a pripomienkovanie právnych dokumentov
Príprava, vypracovanie, príp. pripomienkovanie vzorových zmlúv pre bankové produkty a správa vzorových zmlúv, vrátane sadzobníka poplatkov,
Príprava, vypracovanie, príp. pripomienkovanie zmlúv pre netypizované bankové obchody
Príprava, vypracovanie, príp. pripomienkovanie zmlúv s dodávateľmi tovarov a služieb
Prípravu právnych rozborov a analýz
Vydávanie, príprava a pripomienkovanie interných smerníc
Zastupovanie v konaniach pred súdmi, inými orgánmi verejnej moci a NBS
Zastupovanie a účasť na obchodných rokovaniach a tretími osobami v rozsahu právomocí svojej funkcie
Vybavovanie dožiadaní adresovaných banke oprávnenými subjektmi
Vykonávanie ostatných pracovných činností v rozsahu poverenia alebo splnomocnenia nadriadeným
Iné úkony právnej služby súvisiace so spracovávaním právnej agendy

Výhodné finančné produkty
Bohatý sociálny program
Príležitosť na osobnostný rozvoj

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Stabilná banková inštitúcia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Podmienkou zaradenia do výberového konania je 2 ročná prax na pozícii právnika vo finančnej inštitúcii
Zodpovednosť, systematický prístup k plneniu pracovných úloh, prirodzené komunikačné zručnosti, samostatnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1885432  Dátum zverejnenia: 1.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou