Údržbár

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
okres Senica
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hodina, + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o stroje, nástroje, zariadenia linky prostredníctvom údržby
Opravy, prípadné úpravy a zmeny nastavenia pre zabezpečenie plynulého chodu prevádzky
Príprava, výroba mechanických súčiastok v mechanickej dielni
Obsluha a údržba plynových, tlakových, zdvíhacích, hasiacich, lisovacích, kuričských, chladiacich zariadení, žeriavov, plošín a vozíkov, viazanie bremien, práca vo výškach, zváranie
Bezodkladné informovanie nadriadeného o všetkých zásahoch
Zapájanie sa a organizovanie potrebných stretnutí vedúcich ku kontinuálnemu zlepšovaniu
Zodpovednosť za dodržiavanie BOZP, protipožiarnych predpisov a ochrany majetku na zverenom úseku
Dodržiavanie štandardov kvality, interných predpisov a pracovných postupov, bezodkladné informovanie nadriadeného o možných alebo vzniknutých rizikách a aktívna spolupráca na ich odstránení
Zabezpečenie čistoty, poriadku a separácie odpadov na pracovisku
Vystupovanie v záujme pozitívnej reprezentácie zamestnávateľa
Iniciatívnosť pri navrhovaní zmien vedúcich ku kontinuálnemu zlepšovaniu a aktívna spolupráca pri ich implementácií
Ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

Práca v medzinárodnej spoločnosti
Stabilné miesto
Dobré platové podmienky

Informácie o výberovom konaní

Anglický jazyk - výhodou
obsluha žeriavov a zdvíhacích zariadení (tieda A) - výhodou
preukaz viazača bremien - výhodou
zváračský preukaz Z-E1 ,Z-M1 , Z-G 1 , D-G 2 - výhodou
pneumatika, hydraulika - výhodou
vodné hospodárstvo chladiacich systémov - výhodou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

2

Sústruh, frézka, brúska 2 roky praxe
Údržba výrobnej linky - výhodou
Mechanická údržba - výhodou
Zodpovednosť
Schopnosť rýchlo a uvedomelo reagovať
Schopnosť flexibilne reagovať na zmeny
Ochota spolupracovať v tíme
Ochota plniť časový plán
Samostatnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1872435  Dátum zverejnenia: 18.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hodina, + príplatky