Customer Service Coordinator

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Falk&Ross Group Hungary Kóérberki út. 36. 1112 Budapest Hungary, Budapešť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie nových Slovenských zákazníkov a obchodného potenciálu
- každodenný obchodný kontakt s aktuálnymi zákazníkmi
- tvorba cenových ponúk
- spracovanie objednávok na reklamný textil a pracovné odevy (email, webshop)
- odborné poradenstvo pre zákazníkov spoločnosti
- vymáhanie pohľadávok
- zasielanie reklamných emailov
- preklad popisu produktov a iných anglických textov

-dynamická práca v úspešnej nemeckej spoločnosti, ktorá patrí k lídrom na trhu v distribúcii reklamného textilu a pracovných odevov v Európe
-príjemné pracovné prostredie a pracovný kolektív
-príspevok na bývanie
-bezplatné školenia
-dlhodobá perspektíva práce

Informácie o výberovom konaní

ŽIVOTOPIS PROSÍM ZAŠLITE V SLOVENSKOM A ANGLICKOM JAZYKU

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Najväčší distribútoro reklamného textilu v Európe, pôsobiaci na trhu 33 rokov. V produktovej ponuke nájdete značky ako B&C, Dickies, Fruit of the Loom,Gildan, Hanes a mnoho ďalších.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Jazykové znalosti: anglický jazyk- aktívne, maďarský jazyk výhodou
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- disciplína

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1849746  Dátum zverejnenia: 28.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou