Képzési tanácsadó

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

A munkavégzés helye
Budapest

Megbízónk egy Magyarországon több mint 20 éve sikeresen működő, elismert nyelviskola.
Az alábbi pozícióba keressük Megbízónk csapatának új tagját:
KÉPZÉSI TANÁCSADÓ
(referenciaszám: DEKRA3413)!

Az új kolléga feladatai lesznek
• Új nyelvtanulók felkutatása, számukra képzési lehetőségek, tanfolyamok ajánlása és értékesítése
• Csoportok szervezése internet, telefon és mini CRM használatával
• Szintfelmérés
• Képzési tanácsadás (személyesen és telefonon)
• Nyelvtanulók mentorálása (személyesen, telefonon, e-mailben)
• Személyes ügyfélszolgálati feladatok ellátása

Elvárások
• Nyelvtanári diploma angol szakon
• Legalább 3 év nyelvtanári tapasztalat
• Ügyfél kapcsolattartásban szerzett jártasság
• Proaktív, önálló, kitartó személyiség
• Jó kommunikációs- és szervezőkészség
• Gyors és alapos munkavégzés

Előnyök
• További nyelvek ismerete

Munkavégzés helye
• Budapest

Amit kínálunk
• Bejelentett munkaviszony
• Hosszútávú munkalehetőség
• Kellemes munkakörnyezet, jó megközelíthetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a fent megadott referenciaszám megadásával és fizetési igénye megjelölésével kérjük, az alábbi e-mail címre küldje:
[email protected] .

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

A cég rövid jellemzése

DEKRA-Arbeit Magyarország Kft.
Munkaerő-közvetítés, - kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott
ID: 1808306  Dátum zverejnenia: 21.7.2014