Výrobný riaditeľ (stavebná spoločnosť/pozemné stavby)

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a výsledky výrobno-technického úseku a koordinácia spolupráce s ostatnými úsekmi
Príprava vývojových stratégií projektov spoločnosti - optimalizácia výrobných a technických procesov, technologických riešení – participácia na celkovom zefektívnení výroby
Navrhovanie iniciatívnych nápadov na zlepšenie procesného riadenia
Nastavovanie, zlepšovanie a dodržiavanie interných technických, bezpečnostných a všeobecne záväzných predpisov, návrhy v oblasti vnútropodnikových normatívnych aktov a smerníc
Kontrola stavebných prác, sledovanie rozpočtu a dohliadanie nad dodržiavaním termínov odovzdania jednotlivých projektov
Príprava projektových plánov, určenie termínov vyhotovenia práce, rozpočet a ich následné schválenie manažmentom spoločnosti
Príprava a dohľad nad realizovanými tendrami a prieskumov cien na trhu, príprava patričných dokumentov a materiálov (odhady, formuláre, zhrnutia, prieskumové tabuľky atď.)
Rokovania s dodávateľmi rovnako i príprava prezentácie pre potenciálneho klienta
Zodpovednosť za dodržiavanie a plnenie stanovených cieľov, riešenie reklamácií

Práca v stabilnej stavebnej spoločnosti
Sociálny program
Služobný automobil aj na súkromné účely
Ročné odmeny podľa výsledkov + 13. plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stabilná stavebná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Nutnou podmienkou je predošlá prax podobného zamerania, minimálne však 8 rokov v stavebníctve na manažérskej pozícii
Vysokoškolské vzdelanie 2.stupňa – podmienkou sú technické smery ideálne v kombinácii s manažmentom (stavebníctvo, špecializácia na Pozemné stavby)
Veľmi dobré riadiace a vyjednávacie schopnosti
Prehľad a znalosť v oblasti stavebnej legislatívy
Prehľad a znalosť v oblasti obchodných zmlúv a podmienok
Vynikajúce komunikačné zručnosti a schopnosť komunikovať so zahraničnými partnermi
Preukázateľná prax na predchádzajúcich veľkých projektoch
Odolnosť voči stresu, zvládnutie časovo náročných úloh
Kandidát by mal disponovať veľkým osobnostným potenciálom, stabilitou, znalosťou v danom odvetví a rovnako zmyslom pre diplomaciu
Dobré obchodné zručnosti
Zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, lojalita a kreativita

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1803513  Dátum zverejnenia: 16.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou