Najzamestnávateľ 2023 - 5. miesto, Obchod a služby

Účetní

Lokalita: Londýnské nám. 1, Brno, Česká republika, Brno - město

Typ úväzku: plný úvazek

Mzda (brutto):

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

Láká Vás pracovat pro největšího prodejce obuvi v Evropě? Pro naši brněnskou centrálu hledáme kolegu/kolegyni na pozici ÚČETNÍ. Máte zkušenosti z oboru a ovládáte NĚMECKÝ NEBO ANGLICKÝ JAZYK? Potom neváhejte a přihlaste se do výběrového řízení.

Co bude Vaší pracovní náplní?
  • zodpovědnost za kompletní účtování slovenské společnosti (logistické centrum) – vyhotovení měsíčních, ročních účetních závěrek, DPH reportů, inventurních soupisů, zajištění plateb, podílení se na účetních auditech atp.
  • spolupráce s vedoucím finančního oddělení pro ČR a SR a hlavními účetními pro SR a ČR a účetními asistenty v oblasti účtování e-shopu
  • ostatní administrativa související s pozicí

Jak si Vás představujeme?
  • min. SŠ ekonomického směru, VŠ výhodou
  • min. 1 rok praxe v oboru
  • uživatelská úroveň práce s PC (Excel, Word)
  • uživatelská znalost práce s účetními systémy, SAP výhodou
  • znalost němčiny nebo angličtiny na komunikativní úrovni
  • znalost slovenštiny výhodou

Čo ti ponúkame?

Co Vám rádi nabídneme?
  • výborné platové ohodnocení
  • benefity vč. 13. platu a 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké slevy a bonusový program
  • vstupní a návazná školení
  • přátelské pracovní prostřední v silné a stabilní mezinárodní společnosti
  • místo výkonu práce Brno

Pokud si myslíte, že jste to právě Vy, pošlete nám svůj životopis s pár řádky, kde nám povíte, proč by vás lákalo pracovat právě u nás.

Chybí Vám nějaká informace? Zavolejte nám od pondělí do pátku od 8:00 do 16:30 a rádi Vám ji doplníme: 543 420 205, 543 423 584.

Len pár krokov ku  skvelej práci

Idem do toho Alebo - chcem si prejsť Ďalšie pracovné ponuky
ID: 2982053  Dátum zverejnenia: 21.3.2017