Predavač/ka Topoľčany

Najväčší európsky predajca obuvi Deichmann-obuv SK hľadá do svojho tímu pre predajnu Topoľčany predavačov/ky na min. 19 hodín týždenne.

Náplň práce:
• proaktívny predaj, zákaznícky servis, práca s tovarom, starostlivosť o predajňu

Požadujeme:
• príjemné vystupovanie a pozitívny vzťah k predaju
• skúsenosti s predajom a obsluhou zákazníkov výhodou
• časovú flexibilitu (práca aj počas víkendov), ochotu učiť sa nové veci

Ponúkame:
• prácu 3 - 4 dni v týždni
• 13,5 platu
• 5 týždňov dovolenky
• provízie z obratu
• pracovnú obuv a odev zdarma
• nenárokovateľné darčekové karty
• účasť na firemných akciách
• ďalšie zamestnanecké zľavy, motivačný program + bonusy
• zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
• možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu
• vstupné zaškolenie a pravidelné školenia
• príjemné pracovné prostredie
• pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
• nástup možný ihneď

Ak máte radi módu a chcete pracovať s nami, neváhajte a pošlite svoj životopis prostredníctvom odkazu "Odpovedať". Ďakujeme Vám!

*V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 911 018 967.

Poskytnutím svojich osobných údajov dáva odosielateľ súhlas spoločnosti DEICHMANN-OBUV SK s.r.o., so sídlom Logistického parku 1, 929 01 Dunajská Streda a sprostredkovateľ DEICHMANN-OBUV s.r.o.., so sídlom Londýnské nám. 853/1, 639 00 Brno, k ich spracovaniu za účelom posúdenia možného prijatia do zamestnania v súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v zneni neskorších predpisov.

Odpovedať

ID: 2771710   Dátum zverejnenia: 18.10.2016