Cestujúca/i vedúca/i predajne Nitrianský kraj

Najväčší európsky predajca obuvi Deichmann-obuv hľadá do svojho tímu cestujúcu/eho vedúcu/eho predajne pre Nitru a okolie (pracovné cesty možné po celom území SR).

Náplň práce:
• krátkodobé samostatné vedenie rôznych zverených predajní
• proaktívny predaj, zákaznícky servis, práca s tovarom, starostlivosť o predajňu

Požadujeme:
• skúsenosti s vedením tímu a predajom v maloobchodnom prostredí výhodou
• časovú flexibilitu (práca aj počas víkendov), ochotu cestovať a učiť sa novým veciam

Ponúkame:
• 13,5 platu
• 5 týždňov dovolenky
• pracovnú obuv a odev zdarma
• nenárokovateľné darčekové poukazy
• zamestnaneckú zľavu na tovar
• prácu vhodnú aj pre cudzincov so znalosťou slovenského jazyka
• účasť na firemných akciách
• dalšie zamestnanecké zľavy, motivačný program + bonusy
• zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
• možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu
• vstupné zaškolenie a pravidelné školenia
• príjemné pracovné prostredie
• pracovná zmluva na dobu neurčitú
• nástup možný ihneď

Ak Vás zaujala naša ponuka, splňate vyššie uvedené požiadavky a ste pripravení dlhodobo pracovať mimo domov, neváhajte a pošlite svoj životopis cez odkaz "Odpovedať". Ďakujeme Vám!

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. číslach (SK) 00421 911 018 967, (CZ) 00420 543 420 205, 00420 543 423 584.

Poskytnutím svojich osobných údajov dáva odosielateľ súhlas spoločnosti DEICHMANN-OBUV SK s.r.o. so sídlom Logistického parku 1, 929 01 Dunajská Streda, k ich spracovaniu za účelom posúdenia možného prijatia do zamestnania v súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Odpovedať