Predavač/ka Bratislava, Bory Mall

Lokalita: Bratislava, Bory Mall, Bratislavský kraj

Typ úväzku: plný úväzok, skrátený úväzok

Vhodné pre absolventov

Mzda (brutto):

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

Najväčší európsky predajca obuvi Deichmann-obuv SK hľadá do svojho tímu v Bratislave, Bory Mall predavačov/ky na 19 - 35 hodín týždenne.

Náplň práce:
  • proaktívny predaj, zákaznícky servis, práca s tovarom, starostlivosť o predajňu

Ako si ťa predstavujeme?

Požadujeme:
  • príjemné vystupovanie a pozitívny vzťah k predaju
  • skúsenosti s predajom a obsluhou zákazníkov výhodou
  • časovú flexibilitu (práca aj počas víkendov), ochotu učiť sa nové veci

Čo ti ponúkame?

Ponúkame:
  • prácu 3 - 4 dni v týždni
  • 13,5 platu
  • 5 týždňov dovolenky
  • provízie z obratu
  • pracovnú obuv a odev zdarma
  • nenárokovateľné darčekové karty
  • účasť na firemných akciách
  • ďalšie zamestnanecké zľavy, motivačný program + bonusy
  • zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
  • možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu
  • vhodné pre flexibilných študentov a mamičky na materskej a rodičovskej dovolenke
  • vstupné zaškolenie a pravidelné školenia
  • príjemné pracovné prostredie
  • pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
  • nástup možný ihneď

Len pár krokov ku  skvelej práci

Idem do toho Alebo - chcem si prejsť Ďalšie pracovné ponuky
ID: 2729078  Dátum zverejnenia: 19.9.2016