Vedúci/a predajne Brezno

Najväčší európsky predajca obuvi Deichmann hľadá pre svoj tím do nove predajny Brezno vedúcu/vedúceho predajne!

Náplň práce:
• samostatné vedenie zverenej predajne a celého kolektívu
• proaktívny predaj, zákaznícky servis, práca s tovarom

Požadujeme:
• skúsenosti s vedením tímu a predajom z maloobchodného prostredia

Ponúkame:
• 13,5 platu
• 5 týždňov dovolenky
• provízie z obratu
• pracovnú obuv a odev zdarma
• nenárokovateľné darčekové poukazy
• účasť na firemných akciách
• dalšie zamestnanecké zľavy, motivačný program + bonusy
• zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
• možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu
• dôkladné min. 3-mesačné zaškolenie v rôznych predajniach a pravidelné školenia
• príjemné pracovné prostredie
• pracovná zmluva na dobu neurčitú
• nástup možný ihneď

Ak Vás zaujala naša ponuka pošlite svoj životopis cez odkaz "Odpovedať". Ďakujeme Vám!

Poskytnutím svojich osobných údajov dáva odosielateľ súhlas spoločnosti DEICHMANN-OBUV SK s.r.o. so sídlom Logistického parku 1, 929 01 Dunajská Streda a DEICHMANN-OBUV s.r.o., Londýnské nám. 853/1, 639 00 Brno, Česká republika, k ich spracovaniu za účelom posúdenia možného prijatia do zamestnania v súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Odpovedať
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2728874   Dátum zverejnenia: 19.9.2016