Cestujúca/i vedúca/i predajne Deichmann-obuv Bratislava a okolie

Lokalita: Bratislavský kraj, Bratislava

Typ úväzku: plný úväzok

Mzda (brutto):

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

Najväčší európsky predajca obuvi Deichmann-obuv hľadá do svojho tímu cestujúcu/eho vedúcu/eho predajne pre Bratislavu a okolie (pracovné cesty možné po celom území SR).

Náplň práce:

  • krátkodobé samostatné vedenie rôznych zverených predajní
  • podpora pri otváraní nových predajní
  • proaktívny predaj, zákaznícky servis, práca s tovarom, starostlivosť o predajňu
  • plánovanie a organizácia zmien
  • plnenie stanovených cieľov predajne
  • účasť na poradách a školeniach

Ako si ťa predstavujeme?

Požadujeme:

  • časovú flexibilitu (práca aj počas víkendov), ochotu cestovať a učiť sa novým veciam
  • samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť a vysoké pracovné nasadenie
  • odolnosť voči stresu a schopnosť rýchlo sa rozhodovať
  • dobrú fyzickú kondíciu
  • príjemné vystupovanie a pozitívny vzťah k predaju
  • výborné komunikačné schopnosti a ústretový prístup k zákazníkom
  • výborné riadiace a organizačné schopnosti
  • skúsenosti s vedením tímu a predajom v maloobchodnom prostredí výhodou
  • schopnosť motivovať ostatných členov tímu

Čo ti ponúkame?

Ponúkame:

  • zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
  • možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu
  • 13,5 platov, zamestnanecké zľavy, motivačný program + bonusy
  • 5 týždňov dovolenky
  • vstupné zaškolenie a pravidelné školenia
  • príjemné pracovné prostredie
  • pracovná zmluva na dobu neurčitú
  • nástup možný ihneď

Len pár krokov ku  skvelej práci

Idem do toho Alebo - chcem si prejsť Ďalšie pracovné ponuky
ID: 2275094  Dátum zverejnenia: 5.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8000 EUR/rok