Pracovník/pracovníčka služby Helpdesk SK-CZ-HU

Lokalita: DEICHMANN-OBUV SK s.r.o., ul. Logistického parku 1, 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda

Typ úväzku: skrátený úväzok

Vhodné pre absolventov

Mzda (brutto):

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

Najväčší európsky predajca obuvi Deichmann-obuv hľadá do svojho tímu v Dunajské Strede pracovníka/pracovníčku služby HELPDESK SK-CZ-HU na polovičný úvazök.

Náplň práce:

  • odborná telefonická a e-mailová podpora užívateľov pokladničného systému (SR, ČR, HU)
  • riešenie poruchových stavov
  • evidencia technických problémov
  • koordinácia technických výjazdov pri odstraňovaní HW/SW problémov
  • všeobecné administratívne činnosti, spracovanie bežnej korešpondencie

Ako si ťa predstavujeme?

Požadujeme:

  • výborné komunikačné schopnosti
  • telefonická komunikácia na vysokej úrovni
  • výborná znalosť nemčiny, slovenčiny, maďarčiny podmienkou
  • znalosť češtiny na mierne pokročilej úrovni
  • schopnosť pracovať v tíme, seriózne a milé vystupovanie

Čo ti ponúkame?

Ponúkame:

  • zaujímavá práca v silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • výborné ohodnotení
  • 13,5 platov, zamestnanecké výhody a benefity
  • 5 týždňov dovolenky
  • príjemné pracovné prostredie
  • miesto výkonu práce Dunajská Streda
  • nástup ihneď

Len pár krokov ku  skvelej práci

Idem do toho Alebo - chcem si prejsť Ďalšie pracovné ponuky
ID: 2084431  Dátum zverejnenia: 16.4.2015