Predavač/-ka Deichmann-obuv Bratislava, Bory Mall (skrátený úväzok)

Lokalita: Bratislava

Typ úväzku: skrátený úväzok

Mzda (brutto):

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

Největší evropský prodejce obuvi Deichmann-obuv hledá do svého týmu v Bratislavě, Bory Mall prodavače/-ku na zkrácený pracovní úvazek min. 19 hod./týdně.

Náplň práce:
  • proaktivní prodej, zákaznický servis, práce se zbožím, péče o prodejnu
  • plnění stanovených cílů prodejny
  • účast na poradách a školeních, znalost produktů

Ako si ťa predstavujeme?

Požadujeme:
  • příjemné vystupování a pozitivní vztah k prodeji
  • výborné komunikační schopnosti a vstřícný přístup k zákazníkům
  • zkušenost s prodejem a obsluhou zákazníků výhodou
  • časovou flexibilitu (práce i o víkendu), ochotu učit se novým věcem
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a vysoké pracovní nasazení
  • odolnost vůči stresu a schopnost rychle rozhodovat
  • dobrou fyzickou kondici

Čo ti ponúkame?

Nabízíme:
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • možnost seberealizace a kariérního růstu
  • 13. plat, zaměstnanecké slevy, motivační program + bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • vstupní zaškolení a pravidelná školení
  • příjemné pracovní prostředí
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • nástup možný ihned

Len pár krokov ku  skvelej práci

Idem do toho Alebo - chcem si prejsť Ďalšie pracovné ponuky
ID: 1849654  Dátum zverejnenia: 28.8.2014