Obchodný manažér

DEFEND INSURANCE s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
01.07.2015
Mzdové podmienky (brutto)
FIX + % variabilná zložka závislá od dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhľadávanie nových obchodných partnerov – sprostredkovateľov poistenia. Ich zazmluvnenie, zaškolenie a starostlivosť o sieť sprostredkovateľov.
Za rozvoj spolupráce a predajný výsledok ponúkaných produktov v pridelenej oblasti prostredníctvom existujúcich obchodných partnerov.
Poskytovanie podpory (školenia, prezentácie produktov, marketingová a administratívna podpora).
Starostlivosť o existujúcich obchodných partnerov s cieľom aktívnej spolupráce.
Analyzuje predajnú situáciu vo svojej oblasti a v spolupráci s vedením spoločnosti navrhuje a realizuje opatrenia na podporu predaja.
Administratívne spracováva agendu súvisiacu s pridelenými obchodnými partnermi.
Aktívne navštevuje obchodných partnerov vo svojej oblasti a týždenne reportuje o svojich aktivitách.

Motivačné platové ohodnotenie.
Možnosť ovplyvniť svoj príjem.
Zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Rozvoj, podpora a riadenie obchodnej skupiny.
Profesionálny rozvoj, sebarealizácia a odborné vzdelávanie.
Nadpriemerné finančné ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov.
Možnosť dohodnúť individuálne podmienky na základe skúsenosti a praxe v poisťovníctve.

Štruktúrované životopisy v slovenskom (prípadne aj v anglickom) jazyku zasielajte spolu s motivačným listom na adresu [email protected].
Viac informácií o našej spoločnosti na www.defendinsurance.eu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

poisťovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Výborné komunikačné schopnosti
Skúsenosti z oblasti predaja poistných produktov
Aktívna znalosť anglického jazyka výhodou
Orientáciu na výsledok
Schopnosť samostatnej a systematickej práce
Min. stredoškolské vzdelanie
Vodičský preukaz skupiny B.
Bežná užívateľská práca s počítačom (Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet)

DEFEND INSURANCE s.r.o. je správca a likvidátor poistných udalostí produktov upisovaných poistiteľmi, v ktorých mene je DEFEND INSURANCE s.r.o. oprávnená uzatvárať a spravovať poistné zmluvy, aktuálne s poisťovňou Fortegra Europe Insurance Company Ltd (FEIC).
Korene skupiny DEFEND siahajú až do roku 1994. V priebehu svojho doterajšieho pôsobenia sme si vybudovali vedúce postavenie v oblasti doplnkových služieb a produktov v automobilovom priemysle na Slovensku a svoju pozíciu posilňujeme taktiež v ďalších krajinách strednej a východnej Európy.
Základnými piliermi skupiny DEFEND GROUP sú štyri oblasti záujmu v automobilovom priemysle:
• Poistenie
• Ochrana
• Bezpečnosť
• Digitálna prezentácia

DEFEND INSURANCE GROUP (poistná divízia) v posledných 5 rokoch zaznamenala významný nárast a vytvorila si silnú pozíciu na Slovensku, Česku, Poľsku, Maďarsku a Anglicku s dlhodobými a pevnými vzťahmi so svojimi kľúčovými partnermi.
Dôkazom nášho pozitívneho vývoja počas posledných rokov je investícia významnou Americkou poisťovňou Fortegra Financial Corporation s hodnotením A do DEFEND INSURANCE GROUP. Tento krok upevnil pozíciu DIG ako dlhoročného hráča na trhu so značným finančným zabezpečením a upisovacou kapacitou.
Našim zákazníkom poskytujeme inovatívne poistné riešenia pre automobilový priemysel prostredníctvom viac než 900 predajcov nových a jazdených vozidiel, poistných maklérov, autorizovaných zástupcov so zameraním na ochranu GAP (Guaranteed Asset Protection), predĺženú záruku na nové i jazdené osobné a nákladné automobily.
Neustále sa snažíme prekonávať očakávania zákazníkov vývojom a ponukou špičkových produktov a služieb. Našim partnerom prinášame ziskové a inovatívne riešenia a významne prispievame ku spokojnosti koncových zákazníkov a ich lojalite.
Uvedomujeme si, ako dôležité je získať dôveru klientov a dbáme, aby sme zákazníkom poskytli zmysluplné riešenie poistných udalostí a aby s nami mali pri uplatňovaní poistných nárokov pozitívne skúsenosti.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2121816  Dátum zverejnenia: 28.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: FIX + % variabilná zložka závislá od dosiahnutých výsledkov