Obchodný zástupca pre Slovensko

decoLED SK s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.08.2016
Mzdové podmienky (brutto)
900 + podíl z obratu / dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktivní vyhledávání nových zákazníků z řad obchodních center, měst a obcí, komerčních budov, zábavních parků, ZOO, hotelů, restaurací, reklamních agentur a různých velkoobchodů
- Komunikace se stávajícími zákazníky a péče o ně
- Tvorba obchodního plánu,
- Zajištění kompletního procesu obchodního případu: spolupráce s českým týmem na tvorbě grafického návrhu, zpracování kalkulace popř. tendru, dohled nad samotnou realizací.
- sezonní vánoční sortiment, extrémní vytížení v tomto období, nutnost zvládat stres

- práce v kreativním oboru
- prostor pro seberealizaci
- zázemí malé rodinné firmy
- služební auto, telefon, notebook

Česká společnost s pobočkou na Slovensku hledá toho správného průkopníka, který bude mít na starosti celé Slovensko. V případě dobrých výsledků můžete dosáhnout nadprůměrného ohodnocení a můžete se podílet na rozvoji slovenské pobočky.

Napište nám něco o sobě. Zašlete svůj životopis a průvodní dopis. Těšíme se na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

dekorativný průmysl

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- praxe z cílové skupiny (měst nebo obchodních center) velkou výhodou
- samostatnost a ochota cestovat po celém Slovensku
- umění přesvědčit, důslednost, vytrvalost a vůle
- praxe v obchodě s prokazazelnými výsledky
- znalosť maďarského jazyka výhodou, ne však podmínkou
- schopnost pracovat formou Home-office v počátku

Spoločnosť decoLED predáva vlastný sortiment vysoko kvalitných výrobkov pre vnútorné a vonkajšie vianočné osvetlenie. Okrem klasických svetelných systémov ponúkame jedinečnú kolekciu dekoratívnych výrobkov. Spokojnosť zákazníkov je pre našu spoločnosť najväčšou prioritou. Sme pripravení poskytnúť našim zákazníkom komplexné služby počínajúc výberom vhodnej vianočnej výzdoby, technického poradenstva, vypracovania grafických návrhov až po samotnú montáž a následný záručný aj pozáručný servis vianočnej výzdoby.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2663618  Dátum zverejnenia: 26.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 + podíl z obratu / dohoda