Projektový manažér/obchodný zástupca

decoLED SK s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
zálohy z budúcej provízie, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne výhľadávanie a komunikácia s novými zákazníkmi, tvorba a doplnovanie databáz, riadenie projektov vianočneho dekorovania od prvého kontaktu, až po uhrady od zákazníkov. Práca s grafikom, tvorba grafických návrhov, kalkulácie. Komunikácia so starostami, primátormi, manažérmi OC... . Riadenie montážnych a demontážnych prác, manažovanie tímov.

vlastné auto, notebook, telefón, homeoffice.

Informácie o výberovom konaní

OZ samostatne fungujúci, homeoffice.
CV posielať mailom, budeme sa ozývať iba vyhovujúcim uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Mac OS - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Cieľavedomosť, komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť.

Spoločnosť decoLED predáva vlastný sortiment vysoko kvalitných výrobkov pre vnútorné a vonkajšie vianočné osvetlenie. Okrem klasických svetelných systémov ponúkame jedinečnú kolekciu dekoratívnych výrobkov. Spokojnosť zákazníkov je pre našu spoločnosť najväčšou prioritou. Sme pripravení poskytnúť našim zákazníkom komplexné služby počínajúc výberom vhodnej vianočnej výzdoby, technického poradenstva, vypracovania grafických návrhov až po samotnú montáž a následný záručný aj pozáručný servis vianočnej výzdoby.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2109405  Dátum zverejnenia: 28.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zálohy z budúcej provízie, dohodou