Manažér oddelenia nákupu pre maloobchod

DECODOM, spol. s r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: MOP DECODOM Krušovce, Topoľčany
  • Ponúkaný plat (brutto): nadpriemerné finančné ohodnotenie
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- vedenie tímu nákupcov
- zodpovednosť za plnenie úloh oddelenia nákupu maloobchodu
- stanovenie nákupnej stratégie pre maloobchod
- rokovanie s dodávateľmi, stanovenie obchodných podmienok, kontrola ich plnenia
- zodpovednosť za obrátku zásob
- zodpovednosť za prenos informácií v rámci ostatných oddelení firmy
- sledovanie a vyhodnocovanie konkurenčných ponúk
- vyhľadávanie nových dodávateľov
- kontrola dohodnutých procesov u dodávateľa
- polupráca pri tvorbe predajných akcií
Iné výhody
- zázemie stabilnej Slovenskej spoločnosti
- zamestnanecké výhody vyplývajúce z činnosti spoločnosti
- motivujúce ohodnotenie
- príjemné pracovné prostredie
- práca s najmodernejšou technikou

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
ekonomika, obchod
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne alebo Nemecký jazyk - aktívne

Administratívne a ekonomické znalosti:
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Počet rokov praxe:
3
- prax na pozícii manažéra nákupu podmienkou pre akceptovanie žiadosti
- prax v oddelení nákupu v rámci retailu /nábytkárstva/ výhodou
- vysoké pracovné nasadenie, spoľahlivosť, zodpovedný prístup k
práci
- schopnosť riadiť procesy, stanovovať ciele a tvoriť koncept stratégie nákupu

Najväčší slovenský výrobca nábytku - proexportne zameraná dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, hľadajúca spolupracovníkov, ktorí chcú byť motorom rozvoja spoločnosti.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Spracovanie dreva, výroba nábytku
Úspešných kandidátov, ktorých vyberieme na základe životopisov pozveme na osobný pohovor. Životopis zasielajte na nižšie uvedenú adresu spoločnosti DECODOM - personálne oddelenie p. Rodinová s označením pracovného miesta o ktoré sa uchádzate, spolu s miestom výkonu povolania. Vybraní uchádzači budú pozvaní na personálny pohovor.
Pilska 7 Zobraziť na mape
955 13 Topolcany
ID: 442689   Dátum zverejnenia: 24.4.2013
Lokalita: Topoľčany
Pozícia: Vedúci nákupu
Spoločnosť: DECODOM, spol. s r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke