Predajca butik - Dom nábytku Topoľčany

DECODOM, spol. s r.o.

Miesto práce
DECODOM Topoľčany - predajňa Krušovce, okres Topolčany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
nadpriemerné finančné ohodnotenie podľa výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnou náplňou je:
-vykonáva fyzické preberanie tovaru dodaného do butiku, kontrolu dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov;
-kategorizuje a označuje tovar pri prevzatí, ukladaní a skladovaní tovaru;
-pripravuje výdaj tovaru, v prípade potreby spätne odosiela tovar dodávateľom resp. iným oddeleniam a domom nábytku;
-zaisťuje bezpečnosť vystaveného tovaru;
-zodpovedá za správnosť tovaru, spolupráca na inventúrach tovaru v butiku;
-eviduje pohyb zásob a vedie záznamy o zásobách tovaru;
-spolupráca pri návrhu objednávky butikového sortimentu;
-poskytuje kvalifikované informácie zákazníkom o výrobkoch, službách a benefitoch (vernostný, splátkový ,sporiaci program a poistenie, ). Dojednáva spôsob platby a termín vyrobenia tovaru a spôsob dopravy.
-spoločensky vystupuje voči zákazníkom;
-zabezpečenie správnosti označenia jednotlivých výrobkov z pohľadu cenoviek a typového označenia;

- zázemie stabilnej Slovenskej spoločnosti, predaj kvalitného produktu
- zamestnanecké výhody vyplývajúce z činnosti spoločnosti
- motivujúce ohodnotenie
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu
- príjemné pracovné prostredie
- práca s najmodernejšou technikou

Úspešných kandidátov, ktorých vyberieme na základe životopisov pozveme na osobný pohovor. Životopis adresujte na PERSONÁLNE ODDELENIE spoločnosti DECODOM - p. RODINOVÁ s označením pracovného miesta o ktoré sa uchádzate, spolu s miestom výkonu povolania.
Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom, z časových a kapacitných dôvodov odpovieme iba uchádzačom, ktorí budu pozvaní na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Počet rokov praxe

2

Od úspešného kandidáta požadujeme vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti. Proaktívny, zodpovedný prístup, spoľahlivosť, ochotu pracovať na zmeny.
PRAX V PREDAJI BYTOVÝCH DOPLNKOV JE VÝHODOU. HĽADÁME PROFESIONÁLOV-PREDAJCOV SO SRDCOM A ZNALOSŤAMI, PRE KTORÝCH JE ZÁKAZNÍK PRVORADÝ, KTORÍ CHCÚ DOSIAHNUŤ VIAC, NEŽ V DOTERAJŠOM ZAMESTNANÍ.

Najväčší slovenský výrobca nábytku - proexportne zameraná dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, hľadajúca spolupracovníkov, ktorí chcú byť motorom rozvoja spoločnosti.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 442682  Dátum zverejnenia: 24.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadpriemerné finančné ohodnotenie podľa výsledkov