Key Account Manager - elektro (m/ž)

DecodeIT s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
2 300 - 3 500 EUR/měsícVýše mzdy závisí na zkušenostech a odbornosti uchazeče. Mzda se skládá z fixní části, pohyblivé složky a odměn.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro dlouhodobě fungující oficiální zastoupení a v oblasti bílé techniky (MDA / SDA produkty)
hledáme novou posilu v podobě Key Account Managera (m/ž) pro Slovenskou republiku.

Naší prací je nejen přinášet produkty, které budou dobře sloužit zákazníkům, ale rovněž nabídnout produktové portfolio, které bude pozitivně vnímáno našimi distributory (významní prodejci elektra, velké e-shopy, kuchyňská studia ad.).

Aktivita a odbornost našeho týmu, společně s atraktivní základnou prodávaného sortimentu je naší velkou konkurenční výhodou. Do našich řad hledáme posilu, která se na našem dalším směřování bude významnou měrou podílet.

Máte duši obchodníka a technické produkty jako pračka či vestavná trouba pro Vás nejsou neznámou? Do našeho obchodního týmu hledáme novou posilu.

Co Vás čeká na pozici Key Account Managera

  • udržování a rozvoj dlouhodobých vztahů se zákazníky (elektro retail prodejci, online prodejci, kuchyňská studia..)
  • vyhledávání a budování nových obchodních příležitostí
  • naplnění všech hledisek role KAM (forecasting, promo akce a plán aktivit partnerů, reporting)
  • podíl na organizaci akcí na podporu prodeje, účast na výstavách apod.
  • komunikace a spolupráce s týmem obchodu, produktu a marketingu

Co očekáváme

  • výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
  • obchodního ducha, zodpovědnost za plnění stanovených obchodních cílů
  • pokročilou znalost MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B, angličtinu alespoň v základní úrovni
  • zkušenosti s elektro sortimentem významnou výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme

  • práci v mezinárodní firmě s dlouholetou tradicí v oboru
  • práce s většími i menšími prodejci a zajímavými produkty
  • prostor pro vlastní iniciativu a profesní rozvoj
  • práci v neformálním a týmovém prostředí se smyslem pro humor
  • pravidelné teambuildingy
  • produkty za zaměstnanecké ceny

Těšíme se na Vaše odpovědi!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Inzerce pro evropského výrobce domácích spotřebičů s působností ve více než 40ti zemích a 70ti letou historií.

Kontakt

ID: 4824585  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/měsíc