Prekladateľ/ka fr-sk

DECATHLON

Miesto práce
Praha

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Decathlon hľadá vhodného kandidáta na pozíciu prekladateľa z francúzskeho do slovenského jazyka na plný úväzok. Nástup v priebehu októbra. Práca je vykonávaná z kancelárie v Prahe.

Predstavuje šport dôležitú súčasť vášho života?
Chcete sa podieľať na rozvoji spoločnosti Decathlon na Slovensku?
Ste usmievavý/á a dynamický/á?
Ste samostatný/á?
Máte cit pre jazyk?
Nebojíte sa výziev a rád/a sa učíte nové veci?

Potom je naša ponuka určená práve pre vás!

Požadujeme
VŠ vzdelanie, najlepšie odbor translatológie
Vynikajúca znalosť FJ a SJ, dobrá znalosť AJ
Znalosť prekladateľskej problematiky, prekladateľskú prax
Nadšenie pre šport
Tímového ducha
Dobré organizačné schopnosti

Ponúkame
Prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Zvýhodnený nákup športového vybavenia
Príspevok na šport
Mesačné bonusy
Nákup firemných akcií
Možnosť kariérneho rastu aj v zahraničí
5 týždňov dovolenky
Predstavenie spoločnosti nájdete tu: http://www.cocuma.cz/company/decathlon/

Náplň práce
Preklady a korektúry textov so športovou tematikou
Spolupráca s tímom prekladateľov
Pomoc pri organizácii prekladov

V prípade záujmu o túto pozíciu nám, prosím, pošlite svoj životopis a krátky motivačný list v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
ID: 2719038  Dátum zverejnenia: 9.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.