Hosteska / Promotér - CLEAR VISION Nanotechnology

DE-TO s.r.o.

Miesto práce
Jesenná 22, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
03.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
650€- 900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Představování nanotechnologických produktů značky Clear Vision na různých akcích, veletrzích, obchodních center a hobby marketech.
Komunikace se zákazníky o možnosti využití našich produktů, poradenský servis, představování aplikace a účinků nanotechnologie v praxi.

Zamestnanecké výhody, benefity

- TPP (fix/měsíc + odměny) i brigáda (fix/hod. + odměny)
- individuální přístup při plánování pracovní směn
- příspěvky na dopravu
- vzdělávací program
- kariérní růst

Informácie o výberovom konaní

Více informací a fotky z našich promoakcí můžete najít na facebooku:
nebo webu:
www.clearvision.sk

Neváhejte, kariéru máte před sebou s novou technologií a mladou dynamickou společností DE-TO s.r.o.
Po zaslání vašeho životopisu si Vás pozveme na krátký pohovor a hlavně na ukázku našich promoakcí.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- zodpovědný přístup
- spolehlivost a důslednost
- reprezentativní vystupování
- dobré komunikační schopnosti a zručnost

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

DE-TO s.r.o. je mladá dynamická společnost, která se zabývá výrobou a distribucí nanotechnologických produktů na čištění a ochranu povrchů.

Adresa spoločnosti

Jesenná 22
040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Búřilová
Tel.: 0949260176
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2730034   Dátum zverejnenia: 20.9.2016