Špecialista objednávok v doprave

DE CLERCQ Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
dohodou čo najskôr
1 600 EUR/mesiacMzda môže byť upravená podľa tvojho profilu, znalostí a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k našej rodinnej dopravnej firme a staň sa súčasťou skvelého tímu. U nás nájdeš stabilnú prácu, priateľské prostredie a príjemnú atmosféru bez fluktuácie.

Ak máš  zmysel pre detail, máš záujem pracovať v cestnej nákladnej doprave,  nevadí ti práca za počítačom a aktívne komunikuješ v angličtine,  neváhaj a pracuj s nami.

Tvojou náplňou práce bude:

  • spracovanie a zadávanie prepravných objednávok od zákazníkov do firemného systému
  • zabezpečovanie rezervácií nakládok a vykládok prepráv u zákazníkov
  • poskytovanie aktuálnych informácií zákazníkom o stave prepráv
  • poskytovanie spätnej väzby po realizácii objednávok
  • podpora oddelení plánovania, dispečingu, zákazníckeho servisu a fakturácie
  • denná komunikácia v anglickom jazyku s kolegami a zákazníkmi
  • fixná pracovná doba 8:30 - 17:00

  • nadštandardný plat - nechaj sa odmeniť za svoju snahu atraktívnou finančnou odmenou
  • firma s históriou - pracuj v prostredí, ktoré sa môže pochváliť dlhodobou tradíciou a uznaním na trhu
  • plne hradené stravné - za jedlo a nápoję na pracovisku ti zaplatíme my
  • pracovný pomer na dobu neurčitú - nestrácaj čas na hľadanie inej práce, pretože u nás si na dlhú dobu
  • zlaď si prácu aj svojim súkromným životom - máme fixnú pracovnú dobu a niektoré dni môžeš pracovať aj z domu

Životopis prípadne aj motivačný list zašli prosím na email [email protected]. Odpovedať budeme len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Windows - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • charatkerizuje ťa pracovné nasadenie a chuť pracovať
  • si tímový hráč a rozumieš čo to znamená byť na jednej lodi
  • máš záujem pracovať  v cestnej doprave
  • nebojíš sa pracovať s väčším množstvom dát v rôznych IT systémoch
  • si precízny a dotiahneš veci do konca
  • vieš pohotovo reagovať na rôzne situácie, ktoré prináša operatíva v doprave
  • dokážeš komunikovať so zákazníkmi v angličtine

Dcéra zahraničnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti medzinárodnej kamiónovej dopravy, špedície a logistiky so 60 ročnou tradíciou. Jeden z popredných lídrov na trhu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4775356  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac