Komplexný účtovník/čka

DE CLERCQ Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Račianska 66, Bratislava, okres Senec
Termín nástupu
01.09.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou- motivačný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie podvojného účtovníctva
- zabezpečenie včasného účtovania rôznych typov položiek (bankové výpisy,výpisy z kreditnej karty, pokladňa, interné doklady, cestovné a pod.),
- spracovanie odberateľských a dodávateľských faktúr,
- účtovanie odpisov, miezd a suvisiacich účtovných operácii na základe podkladov od externej účtovnej spoločnosti
- pripravovanie účtovných a štatistických výkazov,
- zodpovednosť za správne zaúčtovanie jednotlivých položiek v súlade s platnou legislatívou a internými procesmi spoločnosti v stanovených termínoch,
- kontrola faktúr od zahraničných dodávateľov za účelom vratky DPH a vratky cestnej dane
- interná administratíva v rámci stanovených postupov spoločnosti
-mesačný reporting finančných výsledkov do materskej spoločnosti
-plánovanie a sledovanie cash flow spoločnosti
-Príprava a spracovanie platieb v elektronickom bankovníctve
-Evidencia a spracovanie došlej a vyšlej pošty

-motivujúce platobné ohodnotenie
-práca pre stabilnú a rastúcu spoločnosť
-príjemný pracovný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- diskrétnosť a lojálnosť
- organizačné zručnosti
- samostatnosť, precíznosť a flexibilita
- prax na podobnej pozícii nutnosť

Dcéra zahraničnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti medzinárodnej kamiónovej dopravy, špedície a logistiky so 60 ročnou tradíciou. Jeden z popredných lídrov na trhu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2693954  Dátum zverejnenia: 18.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou- motivačný