DE CLERCQ Slovakia prijme vodičov MKD. Základ+bonusy do 960 EUR/mes

DE CLERCQ Slovakia, s.r.o.

Bratislava, Belgicko, Francúzsko, Holandsko, Luxembursko, Nemecko, Rakúsko, Španielsko, Švajčiarsko
Termín nástupu
AJ IHNEĎ
Ponúkaný plat (brutto)
560 eur pri nástupe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy ťahač + náves (plachtový / frigo )
* Kompletizácia prepravných dokumentov CMR, POD
* Starostlivosť o pridelené vozidlo
* Turnusy 6 týždňov práca + 2 týždne voľno
* MOŽNOSŤ OKAMŽITÉHO NÁSTUPU
* Orientačná výška mzdy 2000 eur za 4 odrobené týždne.

* Pravidelné školenia vodičov
* Motivujúce platobné podmienky 560eur hrubá mzda + bonusy po prvom zaškolovacom turnuse: 20eur/prac. deň.
* Možnosť absolvovať kurz ADR hradený zamestnávateľom
* Striedanie vodičov a štart na turnus v Bratislave
* Každý uchádzač pred nástupom do zamestnania absolvuje povinnú lekársku prehliadku preplácanú zamestnávateľom.
* Základňa v Belgicku, Temse, vybavená práčkou, kuchynkou, sprchami.
* Ťahače vybavené chladničkami, nezávislou klímou, kúrením.
* Diéty vyplácané 2x mesačne, mzda 1x mesačne.

Uchádzač reakciou na pracovnú ponuku v zmysle Zákona č.122/2013 Z.Z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov súhlasí so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nezáleží

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Francúzsky jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

Flexibilita
Spoľahlivosť
Zodpovednosť
Psychotesty
ADR - výhodou
Trestná bezúhonnosť
Kvalifikačná karta vodiča
Digitálna tachografová karta
Schopnosť dorozumieť sa aspoň v jednom z jazykov ( DE/EN/FR)

Belgická spoločnosť pôsobiaca v oblasti medzinárodnej kamiónovej dopravy, špedície a logistiky s viac ako 50 ročnou tradíciou.
Jeden z popredných lídrov na trhu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Račianska 66
83102 Bratislava
ID: 2009435   Dátum zverejnenia: 28.9.2016