Administratívny pracovník s nemeckým jazykom

Dcérska firma nemeckej spoločnosti

Miesto práce
Nitriansky kraj, okres Nové Zámky
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie a prepájanie telefonických hovorov v slovenskom a nemeckom jazyku
- kontaktná osoba pre externých ako aj interných spolupracovníkov
- vytváranie a evidencia zákazkových ponúk, korešpondencie a písomného styku
- elektronické odkladanie faktúr a korešpondencie
- ďalšie administratívne činnosti (skenovanie)

Nemecká strojárenská spoločnosť ponúka:
- atraktívnu príložitosť pracovať v medzinárodnom prostredí
- 13. plat
- prácu v dynamickom tíme
- priestor na nové nápady, možnosť zamestnaneckého a osobnostného rozvoja

Životopisy je potrebné zasielať v nemeckom a v slovenskom jazyku.

Po starostlivom posúdení všetkých obdržaných žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- veľmi dobré ústne a písomné ovládanie slovenského a nemeckého jazyka
- ovládanie MS-Office na bežnej úrovni
- schopnosť viesť telefonický rozhovor v nemeckom jazyku
- dôveryhodnosť ako aj príjemné a sympatické vystupovanie

Firma zaoberajúca sa výrobou dielov pre automobilový priemysel

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2116062  Dátum zverejnenia: 21.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou