Lekár- zabezpečíme atestáciu v odbore plastická chirurgia Košice

DC MEDICAL s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1100 a percentá

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vykonávanie špecializovanej diagnostickej a liečebno-preventívnej činnosti v odbore chirurgia
-odstraňovanie vrodených alebo získaných telesných nedostatkov najmodernejšími chirurgickými metódami
-estetická korekcia v plastickej chirurgii

Atestácia v odbore plastická chirurgia, či už hotová, alebo v priebehu výhodou, nie však podmienkou. Atestáciu z plastickej chirurgie vieme zabezpečiť. Naše centrum s moderným a špičkovým vybavením, Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti ale nadobudnúť nové skúsenosti.

- NADPRIEMERNÉ PLATOBNÉ OHODNOTENIE
- mladé pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov a schopností
- samostatný výkon práce
- garantovanú dlhodobú spoluprácu
- moderné a špičkové vybavenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysoká odbornosť
- pracovné nasadenie
- flexibilita
- pro-klientský prístup
- záujem o odborný a osobnostný rast

Spoločnosť DC MEDICAL s.r.o. (dc.medical.eu) v sebe prináša tri značky kvality a profesionality - DERMACENTER, DENTALCENTER a PLASTICCENTER. DERMACENTER je tu pre každého, kto hľadá prvotriedne služby spojené s odborníkmi v oblasti dermatovenerológie a estetickej medicíny v Košiciach, Nitre a Bratislave. DENTALCENTER je špičková zubná klinika so zastúpením v Košiciach, Nitre a Bratislave, ktorá ponúka komplexné služby v odbore záchovnej stomatológie, protetiky, implantológie a maxilofaciálnej chirurgie. Najlepší odborníci s rokmi praxe a osobitným prístupom ku každému klientovi. Vysoká odbornosť celého tímu DENTALCENTER dosahuje vďaka neustálemu vzdelávaniu všetkých členov a ich pravidelnou účasťou na kongresoch. PLASTICCENTER je plastická klinika v Košiciach a v Nitre so širokou ponukou plastických zákrokov a operácii s tímom profesionálov so zahraničnými skúsenosťami.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2656616  Dátum zverejnenia: 14.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 a percentá