Zdravotná sestra v zubnej ambulancii

DC MEDICAL s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova trieda 61, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
730€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s modernými technológiami v exkluzívnych priestoroch v Nitre. Asistencia pri výkonoch lekára pri vstupných a preventívnych prehliadkach, záchovnej a protetickej stomatológií, stomatochirurgii, endodoncie, dentálnej hygiene, konzultácií s pacientmi. Vedenie databázy a administratívy v ambulancii.

- mladé pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov a schopností
- samostatný výkon práce
- garantovanú dlhodobú spoluprácu
- moderné a špičkové vybavenie
- kvalitné pracovné materiály
- exkluzívne priestory
- vlastná sestrička
- efektívny manažment

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- profesionálny prístup ku klientom a k riešeniu problémov
- bezúhonnosť, samostatnosť, lojalitu
- komunikatívnosť, flexibilitu
- príjemné vystupovanie
- spoľahlivosť
- potenciál vedomostne rásť a učiť sa

Spoločnosť DC MEDICAL s.r.o. (dc.medical.eu) v sebe prináša tri značky kvality a profesionality - DERMACENTER, DENTALCENTER a PLASTICCENTER. DERMACENTER je tu pre každého, kto hľadá prvotriedne služby spojené s odborníkmi v oblasti dermatovenerológie a estetickej medicíny v Košiciach, Nitre a Bratislave. DENTALCENTER je špičková zubná klinika so zastúpením v Košiciach, Nitre a Bratislave, ktorá ponúka komplexné služby v odbore záchovnej stomatológie, protetiky, implantológie a maxilofaciálnej chirurgie. Najlepší odborníci s rokmi praxe a osobitným prístupom ku každému klientovi. Vysoká odbornosť celého tímu DENTALCENTER dosahuje vďaka neustálemu vzdelávaniu všetkých členov a ich pravidelnou účasťou na kongresoch. PLASTICCENTER je plastická klinika v Košiciach a v Nitre so širokou ponukou plastických zákrokov a operácii s tímom profesionálov so zahraničnými skúsenosťami.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2337164  Dátum zverejnenia: 17.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 730€