Dermatovenerológ - estetická medicína

DC MEDICAL s.r.o.

Miesto práce
OC MLYNY, Štefánikova tridea 61, Nitra, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dermatokozmetické centrum DERMACENTER hľadá aktívnu, komunikatívnu a skúsenú dermatovenerologičku, ktorá má atestáciu alebo je tesne pred atestáciou. Naše centrum s moderným a špičkovým vybavením, Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii DERMATOVENEROLÓG pre ESTETICKÚ MEDICÍNU kde budete zodpovedať za:
- realizáciu zákrokov estetickej medicíny a dermatokozmetiky (aplikácia botulotoxínu, kyseliny hyalurónovej, odstraňovanie znamienok a iné)
- realizáciu príslušnej liečby
- konzultáciu s pacientmi
- vedenie zdravotných záznamov
- spoluprácu s odbornými lekármi

- mladé pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov a schopností
- samostatný výkon práce
- garantovanú dlhodobú spoluprácu
- moderné a špičkové vybavenie
- kvalitné pracovné materiály
- školenia, zvyšovanie znalostí a zručnosti
- možnosť prechodu z oddelenia k nám do ambulancie
- garancia pomoci pri zabezpečení cirkulácie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

derrmatoveneroógia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dosiahnuté VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore dermatovenerológia s príslušnou atestáciou, prípadne je tesne pred atestáciou
- profesionálny prístup k pacientom a k riešeniu problémov
- bezúhonnosť, samostatnosť, lojalita
- komunikatívnosť, flexibilitu
- príjemné a profesionálne vystupovanie

Spoločnosť DC MEDICAL s.r.o. (dc.medical.eu) v sebe prináša tri značky kvality a profesionality - DERMACENTER, DENTALCENTER a PLASTICCENTER. DERMACENTER je tu pre každého, kto hľadá prvotriedne služby spojené s odborníkmi v oblasti dermatovenerológie a estetickej medicíny v Košiciach, Nitre a Bratislave. DENTALCENTER je špičková zubná klinika so zastúpením v Košiciach, Nitre a Bratislave, ktorá ponúka komplexné služby v odbore záchovnej stomatológie, protetiky, implantológie a maxilofaciálnej chirurgie. Najlepší odborníci s rokmi praxe a osobitným prístupom ku každému klientovi. Vysoká odbornosť celého tímu DENTALCENTER dosahuje vďaka neustálemu vzdelávaniu všetkých členov a ich pravidelnou účasťou na kongresoch. PLASTICCENTER je plastická klinika v Košiciach a v Nitre so širokou ponukou plastických zákrokov a operácii s tímom profesionálov so zahraničnými skúsenosťami.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2207275  Dátum zverejnenia: 6.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou